حرفه ای کسب درآمد کنید !  تا ۱۵۰ هزارتومان پورسانت فقط با یک معرفی در خرید !

سیستم کسب درآمد حرفه ای پارس وی دی اس چگونه کار میکند‌ ؟ 

روش کسب درآمد بر اساس میزبان فروش شما میباشد و نیاز به هیچ سرمایه و هزنیه اولیه ای نخواهید داشت! 

در این سیستم شما پس از فعال سازی بخش بازاریابی در حساب کاربری خود در سایت پارس وی دی اس  میتوانید لینک بازاریابی مخصص به حساب خودتون رو دریافت کنید و با معرفی کاربرانی که از سمت لینک شما وارد سایت میشوند کسب درآمد کنید !

مزایای سیستم کسب درآمد پارس وی دی اس نسبت به دیگر سرویس ها 
  • بدون نیاز به سرمایه اولیه
  • کسب درآمد در خرید های بعدی کاربر معرفی شده از سمت لینک شما
  • مشاهده آنلاین تمامی گزارشات و کاربران معرفی شده از سمت شما
  • کسب درآمد از تمدید سرویس ها ! ( در تمامی سرویس های دیگر فقط برای ماه اول میباشد ، ولی در سیستم ما به صورت دائمی میباشد و برای کاربر در پنل قابل روئیت است )
  • امکان واریز هزینه درآمد به حساب بانکی در کوتاه ترین زمان !

 

hero

 

در این روش شما با قرار داردن لینک خاص خود ، در وبسیات خود ، سرور تیم اسپیک ، سرور بازی ، بنر های تبلیغاتی ، کانال تلگرام خود ، ارسال لینک خود به دوستان و.. میتوانید به صورت  نامحدود کسب درآمد داشته باشید .

زمان خرید کاربر پس از معرفی 

در سیستم کسب درآمد حرفه ما ، شما فقط کافیست لینک خود را به کاربرانی که تمایل به خرید دارند و یا از سرور و یا سایت شما بازدید میکنند ارائه دهید ، نیاز نیست که در همان زمان کاربران خرید را انجام دهند ، لینک که به کاربرا داده میشود تا ۹۰ روز در کوکی های مرورگر هر سیستم سیو میشود و در صورتی که بعد مثلا ۸۰ روز پس از معرفی از طریق لینک شما خرید کند ، خرید کاربر از سمت سیستم شما حساب میشود و پورسانت خود را دریافت میکنید و از طریق پنل سایت این موارد به صورت کامل قابل روئیت است .

میزان درآمد از معرفی چقدر است ؟

در سیستم حرففه ای پارس وی دی اس میزان در آمد برای سرویس های مختلف متفاوت میباشد .

مثال : در سرویس های تیم اسپیک میزان پورسانت ۳۰% درنظر گرفته شده است ، به این صورت که شما برای هر  کاربری که از طریق لینک مخصوص خود معرفی میکنید و در سرور تیم اسپیکی که هزنیه ان ۱۱ هزارتومان است ، خرید میکند مبلغ ۳۳۰۰ تومان به عنوان پورسانت برای شما محاسبه میشود ، این هزنیه فقط برای ماه اول نیست ! یعنی در صورتی که کاربر سرویس را تمدید کند به صورت اتوماتیک شما پورسانت خود را دریافت میکنید!

دانش فنی و تخصص 

در سیستم ما شما نیاز به هیچ دانش فنی و تخصصی در مدیریت سرویس ها  و… نخواهید داشت ، تمامی این موارد از سمت سیستم پشتیبانی پارس وی دی اس انجام میشود ، و شما فقط پورسانت خود را دریافت میکنید .

 

 

همین الان شروع کن !

 

در صورتی که قبلا در پارس وی دی اس حساب کاربری دارید میتونید از این صفحه، لینک مخصوص به خودتون رو فعال کنید

و در صورتی که حساب کاربری ندارید ،  از این صفحه میتونید ثبت نام کنید