نمایندگی سرور مجازی ارائه شده از سمت پارس وی دی اس ، بر روی مجازی ساز اتوماتیک (KVM) بوده و تمامی ایزو های مورد نیاز برای شروع کار به صورت رایگان بر روی این سرویس ارائه میشود

برخی از ویژگی های نمایندگی :

منابع انتخابی : با خرید نمایندگی سرور مجازی ، مقدار منابع مورد نیاز کاربر (به صورت انتخابی) ارائه شده و کاربر بدون نیاز به پرداخت هزینه های بالای تهیه سرور اختصاصی ، هزینه های نصب و کانفیگ مجازی ساز و همچنین تهیه ایزو سیستم عامل های مورد نیاز برای سرویس دهی میتواند به صورت کامل سرویس دهی کند.

بررسی و آزمون و خطا : با توجه به اینکه ارائه سرور مجازی با پلان های محدودی امکان پذیر است . بسیاری از کاربران برای بررسی منابع مورد نیاز اپلیکیشن یا نرم افزار خود نیاز به آزمون و خطا و راه اندازی مجدد با منابع جدید دارند ، مجبور به پرداخت هزینه های بالا برای تهیه سرور اختصاصی شده و در بسیاری از موارد تمامی منابع سرور اختصاصی استفاده نشده و با توجه به زمان بر بودن انتقال و قطعی به وجود آمده ، کاربر ناگزیر به پرداخت هزینه اضافه برای منابع خالی میشود.

چند سرور مجازی با یک کنترل پنل مدیریتی : نمایندگی سرور مجازی برای کاربرانی که بیش از یک سرور مجازی نیاز داشته و نیاز به یک پنل مدیریتی برای تمامی سرور های خود دارند بسیار کارآمد است

شروع به کار در زمینه هاستینگ : با استفاده از این سرویس میتوانید با پرداخت هزینه ای بسیار کنتر از هزینه سرور اختصاصی ، فروش سرور مجازی را آغاز و در هر زمانی میزان منابع خریداری شده برای نمایندگی خود را افزایش دهید.

امکان نصب سیستم عامل های خاص :  با استفاده از دسترسی های ارائه شده بر روی این نمایندگی میتوانید با داشتن ایزو سیستم عامل مورد نظر خود ، به راحتی آن را نصب و استفاده کنید .

 

آموزش های مجازی سازی

نمایندگی سرور مجازی ایران

دیتاسنتر : آسیاتک / برج میلاد

هزینه ماهانه۲۰,۰۰۰تحویل فوری
  • رم : تا ۶۴ گیگابایت ( پیش فرض ۲ گیگابایت )
  • پردازنده: تا ۱۰ گیگاهرتز ( پیش فرض ۲ گیگاهرتز )
  • هارد: تا ۵۰۰ گیگابایت ( پیش فرض ۲۰ گیگابایت )
  • ترافیک : نامحدود ( منصفانه )
  • منابع اختصاصی :                              Actions-dialog-ok-apply-icon
  • امکان ارتقا منابع :                             Actions-dialog-ok-apply-icon
  • پنل مدیریت مجازی ساز :                   Actions-dialog-ok-apply-icon
  • امکان نصب ایزو خاص :                    Actions-dialog-ok-apply-icon
  • ارائه ایزو سیستم عامل های اصلی :      Actions-dialog-ok-apply-icon

مشاوره تلفنی

با ارسال فرم زیر در سریع‌ترین زمان همکاران بخش فروش با شما تماس برقرار می‌کنند

* نام * شماره تماس * ایمیل
*حروف بالا را وارد نمایید