سرور میزبانی اپلیکیشن ها و بازی های اندروید و IOS

سرور های مجازی و اختصاصی پارس وی دی اس مناسب برای میزبانی اپلیکیشن ها ( برنامه ها ) و بازی های اندروید ( Android ) و ( IOS )


 

اپلیکیشن و یا بازی موبایلی دارید و نیاز به سرور برای میزبانی آن دارید ؟

Swift logoReact logojs logoAndroid logo

اپلیکیشن ها و بازی های موبایلی با زبان های مختلفی نوشته میشوند .


BuildFire.js :   Python :  Java :  PHP :  Swift :  #C :  Objective-C :  ++C :  JavaScript :  HTML5 :  Ruby :  Perl :  Rust :  SQL :


نرم افزار و یا بازی شما به هر زبانی نوشته شده باشد ، زمانی که قصد دارید در دنیای آنلاین ، آن را بالا بیاورید ، میباست به دنبال سرویسی مناسب با استاندارد های بالا باشید .

از جمله خصوصیات یک سرور با استاندارد بالا میتوان به شرایط زیر اشاره کرد :


سرعت لود بالا و سریع : اپلیکیشن های موبایلی به صورت کلی با توجه به استفاده های کاربران و درخواست های بسیاری که از دیتابیس (DataBase) ها میشود طبیعتا میباست بر روی یک هارد پرسرعت میزبانی شوند ، که در صورت بالابودن درخواست ها دچار کندی و اختلال نشوند تا کاربران بدون مشکل بتوانند از اپلیکیشن استفاده کنند. سرویس های ویژه اپلیکیشن پارس وی دی اس بر روی هارد های پر سرعت SSD Pro 850 میزبانی میشوند ، که با سرعت لود فوقالعاده درخواست های کاربران از سرور را بدون مشکل پاسخگو هستند .


.

امنیت شبکه و فایروال : در بحث رقابت در سرویس های  اپلیکیشن و بازی ها همیشه افرادی هستند که تلاش برای از دسترس خارج کردن رقیب را میکنند . از جمله این موارد میتوان به حملات داس و دیداس ( ddos , dos ) اشاره کرد ، دلیل انجام این حملات از دسترس خارج کردن شبکه سرویس ها جهت ریزش کاربر ( یوزر ها ) متصل به اپلیکیشن است ، خوشبختانه با توجه به سخت افزار ها و فایروال های امنیتی که در مسیر شبکه سرویس ها قرار داده ایم ، تا حد بسیار بالایی حملات بر روی شبکه مهار میشوند و ترافیک به صورت سالم به سمت سرور های کاربران مسیر دهی میشود و ترافیک حمله بر روی شبکه از routing شبکه با توجه به راهکار های معماری شبکه خارج میشوند به ترافیک block میشود . از این جهت در زمان بروز حمله بر روی شبکه شما بدون ریزش کاربران از اتصال به اپلیکیشن شما سرویس شما آنلاین خواهد بود و کاربران بدون مشکل میتوانند به اپلیکیشن متصل شوند .


آپتایم بالا : آپتایم به معنی مدت زمان در حال اجرا بودن سرور است(به مدت زمانی که سرور بدون اختلال سرویس ارائه می دهد). اگرشما مدیر یک اپلیکیشن و یا بازی آنلاین هستید احتمالا آپتایم اپلیکیشن برای شما مهم است ! چرا که دوست دارید وب سایت شما همیشه برای کاربران در دسترس باشد ، از این جهت پارس وی دی اس با ارائه سرویس ها با شبکه ترکیبی ( در صورتی قطعی switch بر روی شبکه دیگر ) این مورد را به کاربران خود تضمین میکند .


سخت افزار بروز و قوی سرور : در سرویس های میزبانی از نسل های مختلف سرور ها استفاده میشود . ما در پارس وی دی اس برای میزبانی سرویس های اپلیکیشن با توجه به حساس بودن سرویس ها و سرعت بالای مد نظر انها از آخرین نسل سرویس های HP با هارد های SSD و پردازنده های ۲۴ هسته ای استفاده میکنیم ، و در سرویس ها ۲ عدد پاور به صورت ( redundant ) استفاده میکنیم که در صورت بروز احتمالی مشکل بر روی پاور سرور ( در طول شبانه روز ) پاور دوم فعال شود و بدون از دسترس خارج شدن سرویس ، ادامه سرویس دهی انجام شود .


پشتیبانی : 

به جز خصوصیات سرور ها ، وضعیت پشتیبانی سرور ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، تیم فنی پارس وی دی اس به صورت ۲۴ ساعته از طریق تیکت آماده پاسخگویی در زمان مشکلات احتمالی بر روی سرویس شما است و شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق تیکت در تماس باشید تا مشکل شما در کمترین زمان ممکن رفع شود .

support-icon


ارتقا سرویس ها :

به صورت دقیقه نمیتوان میزان مصرف منابع رم و سی پی یو یک سرور را برای یک آپلیکیشن در نظر  گرفت ، چرا که هر بازی با توجه به درخواست های کاربران و میزان دیتایی که بین کاربر و سرور ( client and server ) رد و بدل میشود متفاوت است .

ممکن است در هر زمان در صورت رشد بیشتر اپلیکیشن شما نیاز داشته باشید که سخت افزار سرور خود را ارتقا دهید و میزان بیشتری منابع نیاز داشته باشید ، پارس وی دی اس برای این مورد با ارائه مشاوره کاملا رایگان با توجه به منابعی که شما نیاز دارید شما را راهنمایی خواهد کرد.

به این صورت که برای تست به مدت ۲۴ ساعت به میزان منابعی که شما نیاز دارید سرویس شما ارتقا پیدا میکند تا برسی کنید ، تا در صورت نیاز ارتفا سرویس را انجام دهید ، شایان ذکر است که ارتقا سرویس به صورت کاملا رایگان میباشد و نیاز به پرداخت هزینه ای برای این مورد نمیباشد . که در صورت تایید شما هزنیه ما به تفاوت به شما اعلام میشود .


” شما زمانتان را صرف بهبود عملکرد نرم افزاری آپلیکیشن خود کنید ، ما سرویس شما را با بالاترین کیفیتی که لایق آن هستید میزبانی میکنیم”


 

سرور های مجازی اینترنت ایران پارس وی دی اس با ترافیک نامحدود با آپتیام بالای ۹۹/۹۹%  مخصوص میزبانی بازی های اندروید و برنامه های اندروید (applications) میشوند و نصب سیستم عامل تماما رایگان توسط تیم فنی پارس وی دی اس نصب میشود 


سفارش سرور مجازی برای اپلیکیشن های اندروید


ما آماده مشاوره رایگان در جهت راهنمایی شما هستیم :

۰۲۱۹۱۰۱۴۵۶۵  / تماس با ما  ( تیکت )


 

برچسب ها :