اخبار سینما

فیلم ماتریکس 4 با هنرمندی کینو ریوز در دست ساخت

کینو ریوز به عنوان نقش Neo برای فیلم ماتریکس 4 برمیگردد!

 

ماتریکس 4 با هنرمندی کینو ریوز در سال 2020 در دست ساخت قرار خواهد گرفت و ما دوباره شاهد نقش آفرینی بازیگری که اخیراً نامش اغلب به خاطر مجموعه فیلم های جان ویک بر روی زبان ها است خواهیم بود .

زمان انتخاب قرص قرمز دوباره فرا رسید! فیلمبرداری فیلم ماتریکس 4 در سال 2020 آغاز خواهد شد و دوباره شاهد نقش آفرینی “کینو ریوز” به عنوان نئو و Carrie-Anne Moss به عنوان Trinity خواهیم بود ، به همراهی کارگردانی و تهیه کنندگی  کارگردان سابق این فیلم Lana Wachowski .

20 سال از زمانی که ماتریکس در سینما های آمریکا در روز 31 مارس سال 1999 پرده برداری شد میگذرد .
از نسل جدید تصاویر کامپیوتری رونمایی شده بود و انقلابی در جلوه های ویژه رخ داده بود . نوارهای ویدئویی جای خود را به DVD داده بودند و گوشی های همراه خیلی سریع رشد میکردند . ماتریکس در آن زمان فیلمی بود که می بایستی جوابگوی این پیشرفت ها باشد ، فیلمی که هر کسی به یاد می آورد ، حتی اگر شخصی تا بحال این فیلم را ندیده باشد!

در اولین فیلم “ریوز” نقش یک برنامه نویس کامپیوتر و مجرم مجازی را بازی میکرد . Neo نزد Trinity می آید ، کسی که او را به Morpheus معرفی میکند . در سرنوشت انتخاب قرص قرمز و یا قرص آبی .
فیلم ماتریکس 1 به میزان 463 میلیون دلار فقط فروش ناخالص از بلیت ها در سراسر دنیا داشت .

آیا مانریکس سال 2020 مانند فیلم های اولیه در یادها خواهد ماند ؟
ماتریکس های 2 و 3 هر دو در سال 2003 با بازگشت بازیگرانش عرضه شدند ، داستان ماتریکس 2 مربوط به شش ماه پس از اولین ماتریکس بود .

Neo همچنان در تلاش برای تغییر آینده بود ، مامور “اسمیت” کسی که در ماتریکس 1 از نئو شکست خورده بود با موجودیت دیگری برگشته بود ، که به شکل یک ویروس گسترش می یافت ، زمانی که نئو Trinity را نجات داد فیلم به پایان رسید .

در ماتریکس 3 ، نئو با ربات ها به پیمان بست در صورتی که آنها نصل انسان ها را از بین نبرند او مامور “اسمیت” را شکست خواهد داد . در آخرین درگیری بین آن دو نئو جان خود را برای نابودی “اسمیت” فدا کرد و بین ربات ها و انسان ها صلح را آزاد ساخت .

و هم اکنون باید در انتظار ماتریکس 4 بنشینیم تا ببینیم این فیلم نیز مانند نسخه های گذشته اش میتواند انتظارات را برآورده کند یا خیر !

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی هلند خرید سرور مجازی ایران خرید دامنه هاست رایگان تلگرام پارس وی دی اس