ارزدیجیتال

{3 دلیل} برای استفاده از سرور مجازی مخصوص ارزهای دیجیتال

در این مطلب از وبلاگ پارس وی دی اس با اصطلاح vps و معنی آن آشنا می‌شویم و تفاوت سرور مجازی خصوصی با سرور مجازی عمومی را بیان می‌کنیم. همچنین 3 دلیل مهم برای استفاده از سرور مجازی برای ترید ارزهای دیجیتال را توضیح می‌دهیم. و در نهایت به تاثیر سرور مجازی بر افزایش امنیت معاملات ارزهای دیجیتال می‌پردازیم. در ادامه با پارس وی دی اس همراه باشید.

تعریف دقیق سرور مجازی خصوصی چیست؟

اصطلاح VPS مخفف سرور مجازی خصوصی است. البته برای اکثر مردم شنیدن این عبارت یادآور همین معناست.در این مطلب به بررسی دلایل استفاده از سرور مجازی ترید می‌پردازیم. طبق دستورالعمل های اجرایی استاندارد (SOP)، کاربران وارد یک وب سایت می شوند. سپس اطلاعات مورد نیاز خود را جستجو کرده و با کلیک کردن روی چند دکمه درخواست خود را ارسال می‌کنند. هنگامی که یک کاربر این درخواست ها را ارسال می کند، سرور کار خود را برای ارسال اطلاعات مورد نیاز کاربر شروع میکند.

استفاده از سرور مجازی برای ارزهای دیجیتال
استفاده از سرور مجازی برای ارزهای دیجیتال
استفاده از سرور مجازی برای معاملات ارزهای دیجیتال، در عین حالی که به افزایش سرعت معاملات ارزهای دیجیتال کمک می کند، منجر به افزایش امنیت معاملات ارزهای دیجیتال هم  می‌شود.

سرورها نقش مهمی در عملکرد تمامی وب سایت ها، اپلیکیشن های گوشی موبایل و سایر خدمات و ابزارهای مجازی ایفا میکنند. این موضوع به ویژه برای معاملات آنلاین مثل معاملات ارزهای دیجیتال صدق می کند. این به این خاطر است که کمک گرفتن از VPS در اجرای سفارش سیگنال های معاملاتی، موجب بالا رفتن راندمان کار می‌شود. یک نرم افزار فوق العاده برای معاملات ارزهای دیجیتال مانند Bitcoin Billionaire که از VPS میزبان پشتیبانی کند، می تواند سیگنال های معاملاتی بهتری تولید کرده و به افزایش سودآوری آن کمک کند.

سرورهای مجازی های عمومی و خصوصی

VPS یا سرور مجازی خصوصی، برای میزبانی اطلاعات حساس و اجرای وظایف محرمانه تر در یک محیط ایمن مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که تمایل دارید برای به اشتراک گذاشتن منابع مجازی با سایر برنامه ها، یک محیط محاسباتی مجازی در اختیار بگیرید، میتوانید از این روش استفاده کنید. سازمانها، واحدها و اشخاص مختلف خواستار استفاده از سرورهای مجازی خصوصی هستند. زیرا به وسیله آن می توانند در حیطه مربوط به خود به RAM اختصاصی، منابع CPU و سایر اطلاعات مجازی دست پیدا کنند. به این ترتیب شما ابزار خود را، به شیوه ای کارا تر و موثرتر، روی یک سرور مجازی از راه دور میزبانی خواهید کرد.

دلایل استفاده از vps ارزهای دیجیتال
دلایل استفاده از vps ارزهای دیجیتال

چرا باید برای معاملات ارزهای دیجیتال از یک سرور مجازی استفاده کنید؟

در ادامه سه مورد از مهمترین دلایل استفاده از سرور مجازی مخصوص ارزهای دیجیتال را برای شما شرح خواهیم داد.

  1. با استفاده از یک سرور مجازی ، می توانید روی سروری که منحصراً برای رفع نیازهای شما در نظر گرفته شده است، ترید کنید. در این مرحله، قابل اعتماد بودن سرور بسیار حائز اهمیت است. قابل اعتماد بودن سرور مجازی، تضمین کننده ایمنی دارایی های شما است. این VPS به منظور حصول اطمینان از صحت عملکرد امور مختلف و محافظت از داده های شما در برابر دسترسی های غیر مجاز، به صورت منظم دستورات بررسی خاصی را اجرا می کند.
  2. با کمک سرور مجازی مخصوص ارزهای دیجیتال حتی می توانید در صورت عدم دسترسی به اینترنت معاملات خود را انجام دهید. همچنین در صورت قطع برق نیز می توانید معاملات خود را بدون مشکل ادامه دهید. در صورتی که معاملات خود را در حالت ترید اتوماتیک قرار داده باشید، حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت، به ترید کردن ادامه خواهید داد.
  3. انجام سریعتر ترید: سومین مزیت استفاده از VPS این است که به معامله گران اجازه می دهد تا معاملات را با سرعت بیشتری باز و بسته کنند. VPS نسبت به رایانه شخصی این امکان را به شما می دهد تا معاملات را با سرعت بیشتری انجام داده و سفارشات را سریعتر ارسال کنید. زمانی که از یک سرور مجازی خصوصی (VPS) برای معاملات ارزهای دیجیتال استفاده می کنید، تاخیر و پیغام لغو معامله کمتری را تجربه خواهید کرد. این موضوع میتواند تاثیر زیادی در کیفیت معاملات شما داشته باشد. استفاده از یک VPS روشی فوق العاده برای کاهش ضرر و رخدادهای غیرقابل پیش بینی است.

چرا برای معامله با ربات ارزهای دیجیتال به VPS نیاز داریم؟

به طور خلاصه، استفاده از یک سرور مجازی، همزمان با ارائه سرویس با کیفیت تر و تاخیر بسیار کم، امکان باز و بسته کردن سریع تر معاملات را برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال فراهم می کند. استفاده از یک سرور مجازی  برای معاملات ارزهای دیجیتال، موثرترین راه برای لذت بردن از امنیت، کارایی و کنترل بیشتر در معاملات است.

اولین مزیت استفاده از VPS این است که به شما اجازه می‌دهد به صورت ایمن از گوشی موبایل خود استفاده کنید. به این ترتیب برای انجام معاملات خود نیازی به دسترسی به رایانه شخصی نخواهید داشت. در عوض، می‌توانید برای اتصال به رابط صرافی خود از یک سرور مجازی استفاده کنید و هر طور که صلاح می دانید به خرید و فروش بپردازید. برای این منظور تنها به اینترنت و فضایی آرام نیاز دارید تا بتوانید روی فعالیت های بازارهای مختلف تمرکز کنید. در واقع می توانید در عین حالی که به کارهای دیگر می‌پردازید بصورت پاره وقت به معاملات خود رسیدگی کنید . این قابلیت یک مزیت مهم برای شما محسوب می شود.

امنیت معاملات با سرور مجازی
امنیت معاملات با سرور مجازی

معامله گران حرفه ای در طول فرآیند معاملات ارزش بسیاری برای امنیت قائل اند. آنها برای اینکه بتوانند بدون نگرانی به معاملات بپردازند، باید مطمئن شوند که همه تنظیمات به درستی انجام شده است. اطمینان از امنیت VPS یکی از مسائل مهم در معاملات می باشد.

بنظر شما چه دلایل دیگری برای استفاده از vps برای ترید ارزهای دیجیتال وجود دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا