ارزدیجیتال

چرا برای ترید در بایننس باید سرور مجازی خرید؟ [بسیار مهم]

در این مقاله به بررسی اهمیت استفاده از ارزهای دیجیتال می پردازیم که بزرگترین صرافی معتبر در این حوزه صرافی بایننس می باشد. در ادامه به این پرسش پاسخ می دهیم که چرا برای استفاده از صرافی ارزهای دیجیتال بایننس باید سرور مجازی (vps ) تهیه کرد و هنگام خرید سرور مجازی برای بایننس به چه نکاتی باید توجه داشت. در ادامه با پارس وی دی اس همراه باشید.

چرا برای ترید در بایننس باید سرور مجازی خرید؟

امکان استفاده از ارزهای دیجیتال که امروز هم فراگیر شده اند به عنوان ارز اصلی در خرید و فروش ها و داد و ستدها بسیار جذاب شده است. البته همه ارزهای دیجیتال شاید قابلیت استفاده برای پرداخت الکترونیکی را نداشته باشند ولی میتوان از آنها برای سرمایه گذاری و ترید استفاده کرد.

امروزه بسیاری از مردم برای سرمایه گذاری و کسب درآمد بیشتر وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده اند.

بایننس، نام یک صرافی چینی است که با عضویت در آن میتوانید به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید و به یک تریدر ارزهای دیجیتال تبدیل شوید.

تعداد ارزهای دیجیتال قابل معامله در بایننس دامنه بسیار وسیعی دارد و شما گزینه های زیادی برای انتخاب ارز دیجیتال  برای معامله دارید. در اینجا میخواهیم دلایل اهمیت استفاده از سرور مجازی برای ترید در بایننس را بیان کنیم. و در ادامه به معرفی ویزگیهای سرور مجازی مناسب برای ترید در بایننس می پردازیم.

سرور مجازی ویندوز برای ترید در بایننس

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان می باشد که کاربران از سراسر جهان برای ترید و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از این صرافی استفاده میکنند.

سرور مجازی برای ترید در بایننس

چرا برای ترید باید از سرور مجازی استفاده کرد؟

1- استفاده از آیپی های مختلف مشکل ساز است.

هشدار 1: یک نکته بسیار مهم برای کار بایننس این است که شما هیچ وقت نباید با آیپی های مختلف وارد پنل بایننس شوید. و همیشه باید فقط با یک آیپی وارد بایننس شوید. چون که ممکن است با محدودیت های کاربری از طرف بایننس روبرو شوید و یا اینکه با درخواست احراز هویت از سوی بایننس مواجه شوید.
هشدار 2: برخی کرکر ها آیپی های اشتراکی را به کابران مختلف می فروشند و ممکن است چند کاربر با یک آیپی کار کنند. ضمن اینکه تغییر مکرر آیپی در فواصل زمانی کوتاه ممکن است مشکل ساز شود.

2- ایران در لیست کشورهای تحریمی بایننس قرار دارد.

درست است که binance بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال است و میلیون ها کاربر در این صرافی ترید میکنند ولی باید توجه داشته باشید که ایران جز لیست تحریم شده توسط بایننس می باشد و اگر شما با آیپی ایران وارد پنل بایننس شوید به احتمال زیاد با محدود شدن حساب کاربری خود مواجه خواهید شد.

به 2 دلیلِ تحریم بودن کاربران ایرانی در بایننس و الزام به استفاده از آیپی ثابت برای ترید در بایننس باید از سرور مجازی ترید بایننس استفاده کرد.

با خرید سرور مجازی مخصوص ترید در بایننس میتوانید با سرعت بالا با پنل کاربری بایننس خود به فعالیت بپردازید.

کانفیگ مورد نیاز برای سرور مجازی مخصوص کار با حساب بایننس

کانفیگ مورد نیاز برای سرور مجازی بایننس

حداقل سیستم مورد نیاز برای سرور مجازی بایننس یک سرور با ویندوز server 2012 r2 با رم 1 گیگابایتی می باشد. شما میتوانید پکیج های سرور مجازی مخصوص ترید در بایننس را در این صفحه مشاهده نمایید.

برای ورود به سایت بایننس اینجا کلیک کنید.

جمع بندی:

استفاده از سرور مجازی مخصوص ترید در بایننس، یک راه منطقی، مطمئن و مقرون به صرفه است که میتوانید با آن در صرافی بایننس و دیگر صرافی های ارزهای دیجیتال با خیال راحت به ترید بپردازید. ما در این مطلب سعی کردیم مشکلات کار با بایننس برای ایرانیان را توضیح دهیم و راه حل رفع این مشکل را برای شما توضیح دهیم تا با خیال راحت و بدون دغدغه بتوانید به ترید ارزهای دیجیتال در بایننس بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا