اخبار سینما

معرفی کمپانی Netflix

همانطور که به نظر می رسد تماشای آنلاین فیلم نسبت به گذشته مخاطبان بسیار بیشتری دارد ، حداقل نسبت به تماشای تلوزیون!
در این مطلب سعی در معرفی کمپانی Netflix داریم .

بیشتر مردم دیگر اعتقادی به تماشای فیلم ها از روی DVD و یا حتی بلوری ندارند و تنها چیزی که نصیب DVD ها میشود گردو غبار است .
دیگر چه کسی برنامه تلویزیونی و یا فیلم مورد علاقه اش را بر روی DVD نصب میکند ؟!

زمانی که افراد قصد تماشای فیلم و سریال مورد علاقه خود را دارند ، اولین چیزی که به ذهن خیلی ها می آید Netflix است و اکنون منبع اصلی تماشای فیلم و سریال ها در اکثر کشور ها نتفلیکس است .

معرفی کمپانی Netflix :

برای کسانی که به یاد نمی آورند ، و یا هرگز توجه نکرده اند Netflix از سال 1997 میلادی کار خود را به عنوان شرکتی پیشتاز در اجاره DVD با استفاده از ایمیل آغاز نمود ، کاربران به جای اینکه هر DVD را بصورت جداگانه اجاره کنند ، مبلغی ماهیانه پرداخت میکردند و اشتراک Netflix را تهیه میکردند .

با این عمل پدیده اجاره فیلم های ویدئویی در آمریکا در حال از بین رفتن بود ، و در سال 2005 کمپانی Netflix بیش از 4 میلیون کاربر داشت که هر ماه اشتراک تهیه میکردند .

هر چند این فقط شروع پیشرفت آنها بود ، در سال 2007 کمپانی Netflix به مشتریانش اعلام کرد : به جز ارائه DVD فیلم های روز دنیا ، قابلیت جدیدی برای مشتریانش در نظر گرفته است!
ما قابلیتی اضافه کرده ایم که شما میتوانید با استفاده از کامپیوترهای شخصی خود فیلم و سریال ها را بصورت آنلاین مشاهده کنید .

سپس در سال 2008 ، اتفاق شگفت انگیز دیگری رخ داد ، Netflix  با شرکت LG همکاری کرد و اولین دستگاه بلوری پلیر را روانه بازار ساخت ، این دستگاه همچنین قابلیت اتصال به اینترنت را برای مشاهده فیلم ها و سریال های Netflix  را داشت .

پس از آن تماشای محتویات Netflix بر روی Xbox ، دستگاه های Apple و برخی از تلوزیون ها قرار گرفت .
امروزه بر روی اکثر تلفن های همراه پیشرفته اپلیکیشن Netflix وجود دارد .

Netflix چگونه کار میکند ؟
همانطور که اشاره شد ، محتوای Netflix با استفاده از خیلی از دستگاه های قابل اتصال به اینترنت قابل دسترسی است ، Netflix سرویسی مجانی نیست . هر چند که بر روی اکثر دستگاه ها قابلیت 30 روز نسخه آزمایشی را داراست .
در سال 2019 اشتراک ماهیانه این سرویس به شرح ذیل بوده است :

Basic : به میزان 8.99 دلار برای هر ماه ، برای کاربرانی که تمایل به تماشای محتویات با کیفیت SD دارند ؛ حداکثر 1 دستگاه میتواند به دیتابیس نتفلیکس متصل شود .

Standard : به میزان 12.99 دلار برای هر ماه ، برای کاربرانی که تمایل به تماشای محتویات با کیفیت 1080p دارند ؛ حداکثر 2 دستگاه میتواند به دیتابیس نتفلیکس به صورت همزمان متصل شود .

Premium : به میزان 15.99 دلار برای هر ماه ، برای کاربرانی که تمایل به تماشای محتویات با کیفیت 4K USDدارند ؛ حداکثر 4 دستگاه میتواند به دیتابیس نتفلیکس به صورت همزمان متصل شود .

در دنیای Netflix  چه چیزهایی میتوان تماشا کرد ؟

از نمونه سریال های اختصاصی نتفلیکس

 

نتفلیکس صدها سریال ، برنامه تلویزیونی و فیلم را ارائه میدهد ، در ادامه برخی از سریال های ارائه شده را معرفی میکنیم :

از شبکه ABC :

 • Lost
 • Marvel’s Agents of Shield
 • Once Upon A Time

از شبکه NBC :

 • Cheers
 • Heroes
 • The Blacklist

از شبکه WB :

 • Arrow
 • The Flash
 • Supernatural
 • Supergirl

از شبکه AMC :

 • Walking Dead
 • Breaking Bad
 • Mad Men

این ها گوشه ای از قابلیت های این سرویس استریم جهانی بودند ، سرویسی که دنیای سینما را از سالها پیش در اختیار خود قرار داده و تا سالهای آینده قطعاً در اختیار خود خواهد داشت .

امنیت ، سرعت ، پشتیبانی
همه یکجا در سرویس های پارس وی دی اس
بهترین را از ما بخواهید

مشاهده سرویس ها

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا